.
به ويان خوش آمديد! وارد شويد يا ثبت نام كنيد
امروز: پنج شنبه 6 آبان 1395
ارسال اس ام اس تبلیغاتی 

تراشه هاي الماس اموزش خواندن به كودكان - تهران - (تهران)

اموزش خواندن فارسي و انگليسي به كودك 2تا6 سال

"تراشه هاي الماس"

www.TA-KIDSCANREAD.com
www.TARASHEALMAS.com

در معادن ذغال سنگ كربن هاي كم قيمت در شرايط فيزيكي خاص به الماس هاي گرانبها تبديل مي شوند. در شرايط محيطي مناسب نيز كودكان عادي مي توانند به نخبه هاي ارزشمند تبديل شوند.
شرايط محيطي مناسب به خودي خود به وجود نمي ايند . براي اين كار ، شما بايد از دانش لازم براي بارور كردن استعدادهاي فرزندتان برخوردار باشيد .
مؤسسه اموزش مكاتبه اي تراشه هاي الماس با داشتن 2 تأييديه از وزارت اموزش و پرورش از سال 1384 تجربيات اموزشي خود را به 29000خانواده ايراني كه فرزندان 2 تا 6 سال داشته اندارائه كرده است .
- تاريخچه اموزشها : از سال 1940 ميلادي اقاي دكتر گلين دومان در موسسه انستيتو استعدادهاي انساني فيلادلفياي امريكا اموزشهايي را براي فعال كردن ذهن كودكان معلول و مشكل دار ابداع كرد . اين تجربيات اموزشي از سال 1961 روي كودكان عادي هم ازمايش شد و جواب داد . كودكاني كه در ان سالها اموزشها را دريافت و تجربه كردند ، نابغه شدند . بيوگرافي انها را در سايت ( www.iahp.org ) مي توانيد مشاهده كنيد .
- بومي سازي اموزشها : در سال 1383 همزمان با 2 سالگي دخترمان نيلوفر با اين اموزشها اشنا شديم و كار اموزش را اغاز كرديم . در همان چند روز اول پاسخ مثبت را دريافت كرديم . در سال 84 گزارش 2 صفحه اي از نيلوفر با عكس روي جلد در مجله خانواده سبز چاپ شد . دران گزارش قول همكاري و راهنمايي به هموطنان عزيز داده شد . بسته مرحله اول اموزشي را تدوين و جهت كارشناسي و دريافت تأييديه به وزارت اموزش و پرورش ارائه كرديم . در نامه اموزش و پرورش به هدف از اين اموزشها نخبه پروري اطلاق شده است. كپي نامه هاي اموزش و پرورش در بسته هاي اموزشي ارائه مي شود .
در طول اين چند سال ، اموزشها كامل ترشد و تجربيات عملي ما كمك كرد تا اموزشها به لحاظ كيفي به حد قابل قبولي برسند . به دليل ارتباط هميشگي با اعضاي تراشه هاي الماس بازخوردها دائماً ارزيابي مي شوند و بعضاً تجربه هاي ارزنده ي كساني كه از اين اموزشها استفاده مي كنند هم در كيفيت كار اموزش تأثير گذار است كه در نهايت اموزشها با شرايط فرهنگي خودمان بومي سازي شده است .
- محتواي بسته هاي اموزشي : چهار مرحله اموزش در چهار بسته اموزشي ، شامل كارتها – لوحه ها كتاب – CDهاي اموزشي فارسي و فيلم انگليسي جهت اشنايي با زبان انگليسي ، جزوه هاي راهنماي اموزش فارسي و انگليسي است كه امكان اموزش سريع و اسان توسط والدين به كودكان 6-2 سال را فراهم مي اورد.
- نمونه اي از كودكان اموزش ديده : از كودكاني كه در سالهاي اول شروع كار تراشه هاي الماس اموزشها را دريافت كرده اند ، هستند كساني كه سالهاي اول ، دوم ، سوم يا چهارم دبستان را طي مي كنند و ما هر از گاهي به كمك مشخصات و شماره تلفن هايي كه در پرونده انها در دفاترمان ثبت كرده ايم خبر مي گيريم . اما نزديك ترين فرد همين نيلوفر خودمان است كه اولين عضو تراشه هاي الماس است . او اكنون در كلاس دوم ابتدائي مشغول به تحصيل است . اولين تجربه نيلوفر از خواندن در كلاس اول ابتدائي اين بود كه بعد از انكه معلم او با توانائي هاي او اشنا شد در همان روزهاي اول سال به بچه هاي كلاس گفت : بچه ها ساكت !... مي خواهم يك چيزي به شما بگويم . بچه ها همه ساكت شدند . نيلوفر را به پاي تخته صدا كرد و گفت : بچه ها ، ... نيلوفر توانايي خواندن كتاب را دارد حالا از او مي خواهم كه اولين شعر كتاب را براي شما بخواند. نيلوفر مي گويد شعر را از روي كتاب با صداي بلند و روان خواندم . بعد از تشويق بچه ها كنار دوستم نشستم . دوستم مرا بغل كرد و بوسيد و با تعجب و خوشحالي پرسيد تو چطور خواندن را ياد گرفتي ؟گفتم مامان و بابام يادم دادند . چه خوب پس مي شه تو هم به من ياد بدي ؟
گفتم اره حتماً . من مي تونم كمكت كنم . ان روز اين انگيزه قوي در ديگر هم كلاسي هاي نيلوفر هم بوجود امد .
اكنون طرحي با عنوان شهاب يا شناسايي و هدايت استعدادهاي برتر از دوران ابتداييدر بنياد ملي نخبگان در حال طراحي است كه اجراي ان به عهده وزارت اموزش و پرورش خواهد بود. سوابق و محتواي طرح اموزشي تراشه هاي الماس به اطلاع مسئولين طرح شهاب رسيده است. در جلساتي كه با مسئولين محترم در بنياد ملي نخبگان داشتيم انها تراشه هاي الماس را به نوعي پيش نياز طرح شهاب قلمدادكرده اند.
مشاوره و راهنمايي: (77258603-77263117)021
www.TA-KIDSCANREAD.com
با تشكر / احمد زمانياطلاعات تماس آگهی


کد آگهی 345256
قیمت
نام احمد زمانی
تلفن
021(77258603 77263117 77260727)
ارتباط
آنلاین
   
ایمیل
آدرس
تعداد بازدید 7041
تماس با آگهی دهنده (احمد زمانی)
در مورد: تراشه هاي الماس اموزش خواندن به كودكان - تهران
نام شما
تلفن یا ایمیل
متن
آگهی های مرتبط با تراشه هاي الماس اموزش خواندن به كودكان - تهران

آگهی های جدید : احمد زمانی

آگهي هاي جديد
آموزش زبان انگليسي و فرانسه
بهزاد آیینه وند

اسپري پنچر گيري لاستيك خودرو - تهران
مهران

بالانسر خودرو - تهران
ناجی

تست دود خودروهاي بنزيني و ديزلي - تهران
کاوش

دستگاه شارژ و استارت باطري خودرو - تهران
ناجی

كارواش تمام اتوماتيك شركت ابراهيم - تهران
شرکت توسعه صنعتی ب

كارواش اتوماتيك شركت ابراهيم - تهران
شرکت توسعه صنعتی ب

كروز كنترل مگان
مهندس محسن کرابى

g50 مگافورس رهياب - تهران
تهران جی پی اس

پمپ باد شارژ فندكي لاستيك خودرو ماشين - تهران
علی- تهران

لوازم اپشن و تيونينگ - تهران
شرکت نوتاش صنعت

فروش عمده انواع سنسور پارك خودرو - تهران
شرکت نوتاش صنعت آر

عرضه و خدمات تخصصي سيستمهاي كروز كنترل - تهران
شرکت نوتاش

اجاره خودرو
امیر محمدی

كروز كنترل داستر - تهران
علی حمیدی

كروز كنترل داستر - تهران
علی حمیدی

چيلر تراكمي دست دوم 30 تن كرير اصل امريكايي - تهران
می بتی

ديزل ژنراتور - تهران
امیر داورزنی

فروش ليفتراك كوماتسو 2 5تن دوگانه سوز - تهران
بردپاورسیستم

فروش ليفتراك كوماتسو 2 5تن دوگانه سوز - تهران
بردپاورسیستم


عباراتهای کلیدی
گروههاي ويان

تبلیغات بنری

تبلیغات متنی

آمار بازدیدهای ویان
تاريخبازديدآگهي
1395/08/05 0
1395/08/04 0
1395/08/03 0
1395/08/02 0
1395/08/01 0
1395/07/30 0
1395/07/29 0

ارسال پیامک انبوه و پنل SMS